Меланія Трамп на порозі Білого дому зустріла різдвяну ялинку

Дерево, висота якого сягає 5,6 м, підвезли до Білого дому на кареті, запряженій кіньми з дзвіночками

За традицією з 1966 року, різдвяну ялину зустріла перша леді США Twitter/Меланія Трамп

У Білому домі перша леді США Меланія Трамп зустріла різдвяну ялинку, що прикрасить резиденцію американського президента в майбутні свята. Про це повідомила сама дружина Дональда Трампа у своєму Twitter.

За звичаєм дерево, висота якого сягає 5,6 м, підвезли до Білого дому на кареті, запряженій кіньми з дзвіночками. За існуючою з 1966 року традицією, перша леді США, зараз Меланія Трамп, зустріла візок і оглянула святкове дерево, яке прибуло до Вашингтона зі штату Західна Вірджинія.

Під час урочистої церемонії військовий оркестр Корпусу морської піхоти грав популярні різдвяні твори.

Цього року дерево прикрашатиме Блакитну кімнату Білого дому.

 

Дерево виросло на фермі Dan and Bryan Trees. Цього разу саме воно стало переможцем конкурсу Національної асоціації виробників різдвяних ялинок, який проводиться з того ж 1966 року. Експерти і покупці щорічно вибирають найкращого виробника, який потім відправляє главі держави це дерево.

Цього року через пандемію коронавірусу традиція прикрашання Білого дому волонтерами буде менших масштабів, ніж зазвичай. Всі учасники в обов'язковому порядку повинні будуть носити маски і дотримуватися дистанції.

Новини за темою: Гігантський пень і сови: Стало відомо, якою буде головна ялинка України цього року

Нагадаємо, з огляду на пандемію коронавірусу святкувати Новий рік у Києві будуть без фудкортів, великих концертів та масових гулянь. З їжі та напоїв організатори зможуть залишити лише те, що можна приготувати за склом, - каву, чай, какао, глінтвейн. Цілком ймовірно, що залишаться сувеніри.

Loading...