Меган Маркл програла суд британському виданню і винна 87 тисяч доларів

Меган Маркл Vanity Fair

Маркл чекає на ще одне засідання, на якому буде виступати за те, щоб зберегти в таємниці особи, які погодилися анонімно дати свідчення в її захист

Герцогиня Сассекська Меган Маркл повинна оплатити 87 тис. доларів в якості видатків після першої ж поразки в суді проти британського таблоїда, який опублікував лист Меган її батькові Томасу. Про це повідомляє Daily Mail.

Згідно з повідомленням, дружина принца Гаррі Меган Маркл одержала поразку в суді проти британського таблоїда Mail on Sunday і його видавця Associated Newspapers.
 
Герцоги Сассекські подали в суд на видання, яке опублікувало текст особистого листа 38-річної Меган батькові Томасу Марклу. Подружжя звинувачувало таблоїд у порушенні конфіденційності королівської сім'ї.
 
Як зазначається, онлайн-засідання у справі відбулося ще у травні цього року. Тоді частина звинувачень була виключена з позовної заяви, тому що суд визнав їх суб'єктивними і заснованими на особистих емоціях позивача.
 
Також Маркл чекає на ще одне засідання, на якому вона буде виступати за те, щоб зберегти в таємниці особи друзів, які раніше погодилися анонімно дати свідчення в її захист.
 
Тим часом представники ЗМІ вважають, що подібна вимога не відповідає принципам відкритого правосуддя Британії.
 
 
Нагадаємо, герцогиня Сассекська Меган Маркл подала позов проти британського таблоїду Mail on Sunday ще в листопаді 2019 року, через недостовірні заяви про неї та її батька, які, на її думку, були образливі.


Loading...