Медицина має бути готовою до всього, - Зеленський про динаміку COVID-19 в Україні

Президент України Володимир Зеленський Офіс президента

Лідером за за кількістю хворих вже десять днів поспіль стає Львівська область

Президент Володимир Зеленський під час селекторної наради заявив, що потрібно готуватися до другої хвилі епідемії коронавірусу з огляду на ситуацію із захворюваністю, яка склалася зараз. Про це повідомляє Офіс президента

"На Закарпатті понад 70% ліжок медзакладів, які готувалися до першої хвилі епідемії, зайняті хворими. З такою динамікою треба готуватися до другої хвилі. Все ще сподіваюся, що нам вдасться оминути найгірший сценарій. Але медицина має бути готовою до всього", – зазначив Володимир Зеленський.

Новини за темою: Шмигаль: Розпочинаємо розгортати лікарні другої хвилі для приймання захворілих на коронавірус

Також під час наради прем'єр-міністр Денис Шмигаль уточнив, що Львівська область уже десятий день лідирує за кількістю хворих на коронавірус. За останню добу там виявили 143 нові випадки, троє людей померли.

Як зазначається, уряд проводить підготовку лікарень до другої хвилі епідемії. Зараз наявні ліжка для майже 30 тисяч хворих, а апаратів ШВЛ використовується небагато, вони є в достатній кількості.

Новини за темою: Степанов прогнозує спалах COVID-19 після вихідних в Одесі

Нагадаємо, станом на ранок вівторка, 30 червня, в Україні виявили 706 нових випадків інфікування коронавірусом COVID-19.

Loading...