Медики пояснили, чи захистить від коронавірусу звичайна медична маска

Ілюстроване фото Фото з відкритих джерел

ВООЗ рекомендує використовувати респіратори

Лікар-анестезіолог Сергій Дубров розповів, чи зможе людям допомогти звичайна медична маска від смертельного китайського коронавірусу 2019-nCoV. Про це він сказав під час брифінгу представників МОЗ щодо ситуації з коронавірусною інфекцією, який транслював телеканал ZIK.

"ВООЗ рекомендує використовувати для захисту респіратори типу N95 або респіратори FFP2 вищого ступеню захисту при контакті з людьми, які, ймовірно, заражені даним вірусом. Респіратори є. Директорам департаментів охорони здоров'я обласних державних адміністрацій дані рекомендації щодо поповнення таких респіраторів. Засобами захисту для лікарів первинної ланки є ці респіратори, які я назвав", - зазначив Дубров.

Крім того він додав, що засобами захисту також є гумові рукавички та захисні окуляри або шолом разом зі змінним захисним халатом.

Нагадаємо, в.о. генерального директора ДУ "Центр громадського здоров'я МОЗ України" Ігор Кузін заявив, що в аеропорту "Бориспіль" санітарно-карантинний пункт переведено у цілодобовий режим роботи.

Як відомо, станом на 27 січня в Україні не підтвердився жоден випадок зараження новим коронавірусом 2019-nCoV. Однак сьогодні стало відомо, що у Львові потрапив до лікарні студент, який повернувся з навчання із Китаю. У нього кашель і нежить.

Loading...