Медикам та водіям швидкої мають підняти зарплати, – Степанов

Голова МОЗ Максим Степанов МОЗ

У 2021 році зарплата водія швидкої має складати 10-12 тис. грн

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив про плани з підвищення заробітних плат для працівників екстреної медичної допомоги. Про це він сказав на брифінгу, який транслювала пресслужба МОЗ.

За його словами, у галузі екстреної медичної допомоги зараз працює близько 40 тисяч медпрацівників. Очільник МОЗ визнав, що умови, в яких вони працюють, є неприпустимими.

"Вже з 1 липня збільшено фінансування ЕМД на 40%, а з 1 вересня заплановане збільшення зарплат медичним працівникам, у тому числі й працівникам екстреної медичної допомоги", - зазначив міністр.

Також згідно з пропозиціями МОЗ до держбюджету на 2021 рік, зарплата водія швидкої має складати 10-12 тис. грн, диспетчера — 12-13 тис. грн, фельдшера — 14-16 тис. грн, лікаря — 20-22 тис. грн.

Степанов додав, що на сьогодні є близько 1,8 тис. автомобілів швидкої, яким понад 10 років або які взагалі виведені з експлуатації, але перебувають на балансах станцій ЕМД. У цьому році МОЗ планує закупити до 400 автомобілів, ще 1,4 тис. мають бути придбані протягом наступних двох років.

Новини за темою: В Україні планують змінити принцип роботи швидкої: Як здійснюватиметься виклик

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров'я України Максим Степанов заявив, що необхідно суттєво збільшувати штрафи та покарання за непропуск машини екстреної меддопомоги.Loading...