Медичну реформу в Україні не розуміє ніхто, – Дмитро Раімов

ТСН.ua

Медреформа має багато вад, які ніхто не виправляв, каже експерт

Ті люди, які реалізували медичну реформу колишньої виконувачки обов’язків міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун і втілюють її зараз, не розуміють сенсу і що потрібно робити.

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK під час включення заявив колишній радник міністра охорони здоров’я України Дмитро Раімов.

"Перша проблема реформи – те, що її не розуміє ніхто. Я не знаю, можливо, пані Супрун була носієм цього таємного знання і тільки вона розуміла. Але люди, які реалізували тоді реформу і реалізують її зараз, не розуміють сенсу і що робити. Тобто вона має багато вад, які ніхто не виправляв. Цих вад кілька, насамперед, це питання фінансування, але не тільки зарплат лікарям, а й, власне, того, що повинно бути в лікарні", – сказав Дмитро Раімов.

Новини за темою: Питання виживання: Реалії медичної реформи

Експерт зауважив, що у місцевих бюджетах немає коштів на утримання такої кількості лікарень і медиків.

Наступною проблемою, каже Дмитро Раімов, є мізерні зарплати лікарів і медсестер. Іще однією – неналежна підготовка лікарів та молодшого медичного персоналу, оскільки у медичних вишах процвітає корупція.

Експерт додав, що він виступає за страхову медицину в Україні і за те, щоб пацієнт мав право обирати лікарів та медустанови, де хоче отримати послугу.

Як повідомляли, лікар-психіатр, громадський діяч, дисидент Семен Глузман заявляв, що медичною реформою знищується уся сільська медицина в Україні.

Нагадаємо, міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що медична реформа Уляни Супрун – це вбивство медичної системи в Україні.

Loading...