Медведчук: Влада самоусунулася від святкування Дня визволення України від нацизму

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Чинна влада сьогодні самоусунулася від святкування Дня визволення України від нацизму.

Про це під час візиту на Закарпаття заявив голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктор Медведчук.

"На превеликий жаль, влада усунулася від святкування. Ви знаєте з повідомлення про те, що сьогодні передали, що президент України пан Зеленський висловив слова, пов'язані зі святом, привітав зі святом, і за його дорученням - нова форма, раніше неприйнятна для глави держави, як мінімум вона не зустрічалася в практиці діяльності глав держави незалежної України, - доручив покласти квіти від його імені. Вдумайтеся в це формулювання", - зазначив політик.

Медведчук зізнався, що коли це прочитав вранці, у нього волосся стало дибки.

"Це ж треба дійти до такої міри неповаги, зневаги великого подвигу українського народу, щоб в День визволення України, в день, коли необхідно всенародно і загальнонаціонально святкувати, і на чолі цих святкових заходів повинен бути глава держави, керівництво уряду, ВР, - таке суцільне ігнорування", - обурився він.

За словами Медведчука, сьогодні одна тільки партія організовує повсюдно святкування Дня визволення України від нацизму - "Опозиційна платформа - За життя".

"Але ж були й інші часи. Я хочу нагадати 2004 рік, коли ми святкували 60-річчя визволення України, і на Хрещатику, на головній вулиці незалежної України, був військовий парад 28 жовтня 2004 року. Були роки, коли ми святкували і організовували, саме влада на чолі цієї організації стояла, свята по всій країні. Сьогодні, на жаль, ми переживаємо найгірші часи в питаннях того, що дійсно повинна робити влада, чого вона категорично не робить", - резюмував він.

Нагадаємо, сьогодні, 28 жовтня, в Україні відзначають офіційний День визволення від фашистських загарбників. Саме цей день вважають датою остаточного вигнання окупаційних фашистських військ за межі території України. Цього року виповнюється 76 років з дня вигнання нацистських окупантів з України.