Медведчук у Сєвєродонецьку: Ми зробимо все, щоб Донбас повністю повернувся в Україну, а Україна – на Донбас

Народний депутат Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

"Опозиційна платформа — За життя" зробить все, щоб конфлікт на Донбасі завершився і в Україні запанував мир. Про це заявив голова політради партії "Опозиційна платформа — За життя" Віктор Медведчук на зустрічі з виборцями і партійним активом в Луганській області.

"Повертаючись до миру, хочу сказати одне — ми точно доб'ємося миру. Ми цей мир реалізуємо. Ми зробимо все, щоб Донбас повністю повернувся в Україну, а Україна — на Донбас, і ліній зіткнення, які існують сьогодні, не існувало. Ми зробимо все, щоб мир був, разом, спільно, принципово відстоюючи ту політику, яка реально може привести до цього результату.

Нагадаємо, сьогодні, 20 жовтня, голова політради партії "Опозиційна платформа — За життя" Віктор Медведчук разом зі своїми колегами по партії відвідав з візитом Луганську область.

Під час візиту він відвідав Рубіжанський картонно-тарний комбінат, з якого, завдяки Віктору Медведчуку, були зняті санкції Росії, і підприємство змогло відновити свою роботу.

Політик підкреслив, що, незважаючи на закиди, які йдуть з боку влади, незважаючи на ту протидію, яку вона чинить, головне завдання "Опозиційної платформи — За життя" — діяти в інтересах людей.

"Наше завдання зробити так, щоб у людей була робота, була заробітна плата, а значить були відрахування в бюджет, були відрахування в пенсійні фонди, і зміною радикальною економічного курсу ми зможемо домогтися цього шляхом переговорів. А те, що санкції в майбутньому будуть зняті з усіх підприємств — ми в це віримо. Ми будемо працювати і боротися для того, щоб це сталося", — зазначив він.

Віктор Медведчук також заявив, що чинна українська влада не робить нічого для досягнення миру на сході України, оскільки у неї немає на це політичної волі, — з одного боку, вона боїться націонал-радикалів, з іншого, — хоче догодити Заходу, який сьогодні здійснює зовнішнє управління країною.

Водночас, за словами політика, партія "Опозиційна платформа — За життя" розробила мирний план, який ґрунтується на Мінських угодах, і в якому передбачені всі аспекти мирного врегулювання на Донбасі.