live

Медведчук прокоментував протести радикалів проти повернення громадян України з Уханя

Народний депутат Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

Голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", депутат Верховної Ради України Віктор Медведчук вважає "моральним каліцтвом" протести проти повернення громадян України з китайського Уханя, де виник спалах нового коронавіруса. Про це він сказав в ефірі одного з російських каналів, повідомляє ТАСС.

"Мені здається, що подібні протестні акції - це якесь моральне каліцтво, тому що наших громадян, наших співвітчизників треба повертати в країну. Це наш обов'язок, це наше зобов'язання, а ті, хто протестує проти цього, - це ще раз підтверджує убогість націонал-радикальних сил, які намагаються розпалити вогонь внутрішнього протистояння", - зазначив політик.

Медведчук також заявив, що в західних областях України закликають відправити евакуйованих громадян на схід країни. "Це в країні, яку сьогодні хочуть зшити і підвести під загальний знаменник спільних інтересів", - підкреслив він.

Як повідомлялося, напередодні з китайського Уханя в Харків були евакуйовані громадяни України та ще кількох країн. Після проходження необхідних процедур їх відправили на карантин в медичний центр НГУ в Нових Санжарах (Полтавська область). Там спалахнули протести, які переросли в сутички. Постраждали дев'ять правоохоронців і одна місцева жителька.

Loading...