Медведчук: "Опозиційна платформа - За життя" зробить все, щоб зберегти пам'ять про подвиг народу у Великій Вітчизняній війні

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

"Опозиційна платформа - За життя" зробить все, щоб зберегти пам'ять про подвиг народу у Великій Вітчизняній війні.

Про це під час візиту на Закарпаття заявив голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктор Медведчук.

"Влада з одного боку забороняє вживання терміна "Велика Вітчизняна війна", з іншого боку - інша влада, що вже пішла, заборонила використовувати георгіївські стрічки на нагородах. Сьогодні намагаються переписати історію, сьогодні ті, хто колись допомагав і перебував у пособниках фашизму, ті, хто шанує саме цю категорію людей, намагається взяти всю перемогу і те, що сталося в 41-45 роках, як свою заслугу. Саме тому ми 9 Травня, святкуючи і відзначаючи 75 років Перемоги радянського народу у Великій Вітчизняній війні, створили громадський рух "Український фронт із захисту історичної пам'яті".

Ми робили і будемо робити все для того, щоб захистити пам'ять героїв, полеглих на фронтах Великої Вітчизняної війни, захищати тих, хто кував перемогу в тилу, захистити той великий подвиг, який був, який є і який залишиться на століття і в багатьох поколіннях українського народу, які вдячні за те, що територія України була звільнена в результаті героїзму, в результаті жертв, які тоді мали, на жаль, місце", - зазначив політик.

При цьому Медведчук підкреслив, що "Опозиційна платформа - За життя" буде завжди святкувати "це велике державне загальнонаціональне свято".

"Ми будемо відзначати цю перемогу і ми будемо робити все для того, щоб майбутні покоління знали, цінували і прославляли тих, хто переміг у Великій Вітчизняній війні, тих, хто звільняв Україну. Зі святом, дорогі друзі", - резюмував він.

Новини за темою: Рабінович: Як колись радянські солдати визволили Україну від фашизму, так сьогодні це зробимо ми

Нагадаємо, сьогодні, 28 жовтня, в Україні відзначають офіційний День визволення від фашистських загарбників. Саме цей день вважають датою остаточного вигнання окупаційних фашистських військ за межі території України. Цього року виповнюється 76 років з дня вигнання нацистських окупантів з України.