Медведчук: Ми готуємо широкий спектр для змістовної діяльності Українського фронту із захисту історичної пам'яті

Народний депутат Віктор Медведчук

"Опозиційна платформа - За життя"

"Опозиційна платформа - За життя" готує широкий спектр для змістовної діяльності Українського фронту із захисту історичної пам'яті. Про це заявив голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук, повідомляє NewsOne.

"В Україні існує Інститут національної пам'яті. Це державний інститут, який фінансується і який працює саме як засіб, я вважаю, протиправний засіб, стосовно насадження ось тієї ідентичності, яка притаманна частині населення України. І сьогодні для того, щоб зберегти історичну пам'ять, ми створюємо Український фронт захисту пам'яті. Тому що ми розуміємо, що коли є державне свято – слава Богу – 9 Травня, День Перемоги. І коли наші депутати ставлять питання прем'єр-міністру, як ми будемо святкувати 9 Травня, хочуть проєкт-постанови, наша фракція ОПЗЖ внесла ще 1 березня поточного року, він говорить, а для мене цього свята не існує", - розповів народний депутат.

Медведчук зазначив, що "ми готуємо широкий спектр для змістовної діяльності Українського фронту за захист історичної пам'яті".

"Ми вважаємо, що це сьогодні актуальна стратегічна задача для нашої країни. Ми повинні зберегти цю пам'ять, ми повинні передати її наступним поколінням, це дуже важливо для України, це дуже важливо для країни, це дуже важливо для виховання наступних поколінь. Тому що не можна так однобоко використовувати ось цю політику, злочинну політику силового насадження ідентичності, прийнятною лише частиною населення. Ми повинні діяти в інтересах країни, в інтересах більшості, в інтересах всіх людей. Я повертаюся до того, що записано в Конституції. Український народ – це громадяни всіх національностей, що проживають у нас в країні, з цього треба виходити, з цього треба формувати всі процеси в суспільстві", - підсумував він.

Новини за темою: Медведчук: ОПЗЖ створить Український фронт для захисту історичної пам'яті, результатів перемоги у Великій Вітчизняній війні і великого подвигу наших ветеранів

Як повідомлялося раніше, голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук заявив, що "Опозиційна платформа - За життя" має намір створити Український фронт з метою захисту історичної пам'яті, результатів Перемоги у Великій Вітчизняній війні і великого подвигу наших ветеранів.