Медведчук: Cитуацію в Україні треба докорінно і радикально змінювати. Так далі бути не може

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Ситуацію, яка склалася сьогодні в Україні, зокрема, в питаннях встановлення миру та економіки необхідно радикально змінювати, і у партії "Опозиційна платформа — За життя" для цього достатньо механізмів.

Про це заявив голова політради "Опозиційної платформи — За життя", народний депутат України Віктор Медведчук під час зустрічі з виборцями і партійним активом в Луганській області. Трансляцію вів телеканал ZIK.

"Я думаю, що у нашої партії, в діях нашої партії достатньо механізмів, які проілюстрували за весь цей період, що ми можемо робити. Ми можемо це робити і в питаннях миру, ми можемо це робити і в питаннях економіки, тому що ми не просто ставимо питання про радикальну зміну економічного курсу, ми пропонуємо конкретні шляхи, як наповнити бюджет.

Не робити так, як це сьогодні відбувається, на жаль, на превеликий жаль, а відбувається сьогодні наступне: Коли дохідна частина бюджету на 66% формується за рахунок запозичень внутрішніх і зовнішніх. Вдумайтеся! Країна заробляє для свого існування, для забезпечення життєдіяльності людей і в цілому державних механізмів тільки одну третину, а дві третини ми повинні позичити", — зазначив Віктор Медведчук.

За словами опозиційного політика, "ми бачимо, що пропонує цей так званий уряд на наступний рік".

"Я — фахівець у питаннях державного будівництва та державного управління. Така країна не може існувати з повним обсягом економічного суверенітету. Країна, яка живе в борг на дві треті — не має права на існування. Ситуацію треба докорінно і радикально міняти. Так далі бути не може. А ми бачили це в чинному році, в поточному, і ми бачимо, що пропонує цей так званий уряд на наступний рік. Тому і тут ми будемо продовжувати свою роботу", — резюмував Віктор Медведчук.

Раніше голова політради "Опозиційної платформи — За життя", народний депутат України Віктор Медведчук заявив, що чинна українська влада не робить нічого для досягнення миру на сході України, оскільки у неї немає на це політичної волі, — з одного боку, вона боїться націонал-радикалів, з іншого, — хоче догодити заходу, який сьогодні здійснює зовнішнє управління країною.