live

Медведчук: 83% громадян не бачать успіхів у боротьбі з корупцією

Віктор Медведчук, голова Політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Згідно зі соціологією, 83% громадян України не бачать в країні успіхів у боротьбі з корупцією. Про це під час інтерв'ю телеканалам "112 Україна", NewsOne, ZIK і "Інтер" заявив голова Політради партії "Опозиційна платформа ‒ За життя", народний депутат Віктор Медведчук.

"Чи готова влада, отримавши всю повноту, відповідати за свої дії і думати, наскільки вона відповідає інтересам людей? Тому що, якщо ми продовжимо з цієї соціології, то вже 83% не бачать успіхів у боротьбі з корупцією, а це одна з головних характеристик сьогодні роботи влади. 25% вірять у те, що дії пана Зеленського успішні, а 70% вже ні. А в грудні таких було лише 50%", - зазначив він.

При цьому політик продовжив: "Хіба це не свідчення того, що влада або повинна змінити свою політику – як внутрішню, так і зовнішню, або набрати команду професіоналів, які здатні змінити ситуацію в країні, чи залишити ці місця. І тоді країну чекають не тільки дострокові парламентські, але й президентські дострокові (вибори, - ред). Так, у важких, критичних умовах не тільки з історії нашої держави, але і з історії інших країн, влада повинна йти шляхом того, що вона має переобиратися".

Нагадаємо, раніше Віктор Медведчук наголосив, що сьогодні коаліція з депутатів "Слуги народу" фактично перестала існувати, влада розвалюється зсередини.