live

Медіа-ініціатива "Вірус позитиву" зібрала на одному сайті всі волонтерські проєкти, пов'язані з COVID-19

Створені ініціативи спрямовані на допомогу найбільш соціально вразливим і незахищеним категоріям українців Фото з відкритих джерел

Українці вже не раз доводили всьому світу, що можуть дуже швидко об'єднуватися і самоорганізовуватися в критичних ситуаціях і часто робити неможливе. Так було під час двох Майданів, і саме це вміння зіграло ключову роль в момент початку збройної агресії проти України в 2014-му році.

Ось і зараз, зіткнувшись з пандемією COVID-19, українці протягом двох тижнів створили величезну кількість ініціатив, проєктів, організацій та волонтерських об'єднань для запобігання розповсюдження та боротьби з небезпечним вірусом.

В основному створені ініціативи спрямовані на допомогу найбільш соціально вразливим і незахищеним категоріям українців і на тих, хто зустрічає вірус на першому рубежі – пенсіонерам і лікарям.

У свою чергу, медіа-ініціатива "Вірус позитиву" була також створена з метою трохи змінити негативний інформаційний фон в країні і наповнити український інформпростір позитивними і життєствердними новинами, пов'язаними з протистоянням коронавірусу.

В якийсь момент, організацій, груп і фондів стало так багато, що учасники медіа-ініціативи "Вірус позитиву" вирішили створити спеціальний сайт, де зібрали і розбили по категоріям всі існуючі на цей момент цивільні ініціативи та волонтерські організації.

За допомогою сайту covid19help.com.ua всім, хто потребує тієї чи іншої допомоги, а також всім хто бажає допомогти, набагато легше орієнтуватися у тих фондах і організаціях, які надають допомогу або потребують в ній.

На сайті дуже проста і зручна навігація, яка допоможе кожному користувачеві легко знайти потрібний розділ і зв'язатися з необхідною організацією. Так, на сайті п'ять основних розділів за типом категорій тих, кому адресується допомога: для лікарів, для пенсіонерів, для соціально незахищених верств населення для всіх громадян і всілякі інші організації.

Учасники медіа-ініціативи "Вірус позитиву" вірять, що всі ми українці, традиційно разом зможемо не тільки перемогти коронавірус, але і нарешті звернути більше уваги на ті проблеми в нашому суспільстві, які стали особливо гострими в усій цій ситуації, пов'язаної з масштабною пандемією COVID-19.

Loading...