"МАУ" перегляне вартість польотів після відновлення авіасполучення

delo.ua

Компанія вже відшкодувала пасажирам вартість квитків на 9,9 млн доларів

Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" планує змінити тарифи польотів після відновлення авіасполучення з 15 червня. Про це в коментарі "Українським Новинам" повідомила пресслужба компанії.

"Це буде новий продукт з новими техніками в ціноутворенні. Але, безумовно, ми зберігаємо привабливість наших тарифів з точки зору ціни", - розповіли в "МАУ".

Зокрема, компанія буде переходити до однієї тарифної сім'ї в економкласі і однієї - у бізнес-класі. Так, при зміні дати вильоту на іншу, пізнішу дату проводиться перевірка наявності місць відповідно до застосованих в оригінальному квитку тарифу. А отже, не застосовуються штрафні санкції або сервісний збір.

В "МАУ" розповіли, що з 17 березня по 25 травня, компанія відшкодувала пасажирам вартість невикористаних квитків на загальну суму 9,9 млн доларів.

"За поверненням коштів у цілому звернулися на суму 29,7 млн доларів (з 17 березня по 25 травня), з яких оформлення промокода - на суму 15 млн доларів, отримали повернення коштів - на 9,9 млн доларів", - вточнили в "МАУ".

Новини за темою: У "МАУ" закрили продаж квитків на рейси до 1 липня

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров’я Максим Степанов зазначав, що авіасполучення в Україні буде відновлено з 15 червня, однак з певними обмеженнями. 

Loading...