"МАУ" оголосили про запуск п'яти нових міжнародних рейсів з жовтня

Літак компанії МАУ

facebook.com

У компанії відновили скасовані раніше міжнародні рейси та додали нові

З 1 жовтня авіакомпанія "Міжнародні Авіалінії України" ("МАУ") запустить п'ять міжнародних рейсів з Києва. Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на пресслужбу компанії. 

"З 1 жовтня, після припинення обмежень для іноземців, "МАУ" пропонує своїм пасажирам зручні стикування, а також додає нові рейси", - йдеться у повідомленні.

Так, з наступного місяця буде відновлено авіасполучення між Києвом і такими містами:

  • Брюссель (Бельгія);
  • Дюссельдорф (Німеччина);
  • Лондон (Велика Британія);
  • Прага (Чехія);
  • Баку (Азербайджан).

Також авіаперевізник пропонує стикувальні рейси через Київ з Амстердама, Лондона, Парижа, Брюсселя, Мілана, Дюссельдорфа, Мюнхена, Праги до Дубая, Каїра, Баку, Єревана, Стамбула, Тель-Авіва. 

Крім цього, стикувальні рейси "МАУ" пропонує з Дубая, Каїра, Баку, Єревана через Київ - до Амстердама, Лондона, Парижа, Брюсселя, Мілана, Дюссельдорфа, Мюнхена, Праги, Тель-Авіва, Стамбула.

Новини за темою: Австрія скасувала заборону на польоти в Україну

Водночас у компанії додали, що з туристичних Тель-Авіва та Стамбула через Київ можна дістатися рейсами "МАУ" до Амстердама, Лондона, Парижа, Брюсселя, Мілана, Дюссельдорфа, Мюнхена, Праги, Амстердама, Дубая, Єревана, Баку.

Нагадаємо, раніше авіаперевізник "МАУ" скасував рейси за дев'ятьма маршрутами та скоротив кількість польотів за сімома напрямками через введення заборони на в'їзд іноземців в Україну. 

Loading...