live

Мати вбитого журналіста Олеся Бузини розповіла про зустріч із генпрокурором Венедіктовою

Олесь Бузина. Фото: russkienaukraine.ru

Дзвінок із запрошенням дуже здивував жінку

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова зустрілася із матір’ю вбитого журналіста Олеся Бузини та її адвокатом, уважно вислухала їх і обговорила низку питань.

Про зустріч із генпрокурором мати Олеся Бузини Валентина Бузина розповіла в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK.

Мати журналіста зазначила, що їй хочеться вірити, що у ситуації із розслідуванням нарешті щось зміниться, адже за 5 років, які минули з дня смерті її сина, вона зневірилася в усьому.

"Усе було надзвичайно чемно, виважено, все було нормально, дуже уважно. Ірина Валентинівна уважно мене слухала, і не тільки мене, а й адвоката, все нотувала. Вели дискусії, якусь розмову вели навколо таких питань, але питань у мене було дуже багато, тому що 5 років, а я не можу добитися справедливості", – зазначила Валентина Бузина.

Жінка розповіла, що просила генпрокурора вжити заходів для того, щоб ця справедливість настала. Валентина Бузина додала, що вона не просилася на прийом до пані Венедіктової, тож дзвінок із запрошенням був для неї несподіванкою. Жінка додала, що разом із адвокатом виклали весь перебіг справи у листі, який передали Ірині Венедіктовій. Валентина Бузина також зазначила, що жодних нових подробиць у справі їй генеральний прокурор не повідомила.

Новини за темою: Анатолій Шарій про справу Бузини: Убивці давно знайдені

Нагадаємо, Олеся Бузину вбили 16 квітня 2015 в Києві у дворі багатоквартирного будинку, в якому він проживав. Двоє підозрюваних у скоєнні злочину – Андрій Медведько і Денис Поліщук були затримані 18 червня. Поліщук служив в зоні АТО у званні гвардії лейтенанта Збройних сил України, був командиром 54-го розвідувального батальйону. Медведько є учасником АТО, він проходив службу в складі батальйону МВС "Київ-2".

Також раніше повідомляли, що колишній генеральний прокурор Руслан Рябошапка відмовився прийняти 80-річну матір вбитого письменника і журналіста Олеся Бузини. При цьому Рябошапка зробив вигляд, що "забув", що ця справа потрапила в міжнародні звіти ОБСЄ.

Loading...