Масові заходи - один з основних чинників поширення коронавірусу у країні, - Степанов

Глава МОЗ України Максим Степанов Одеська державна адміністрація

Очільник МОЗ ще раз закликав мерів не проводити масові заходи

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов вважає, що один з основних чинників поширення коронавірусу в Україні - це проведення масових заходів. Про це він заявив під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK.

За словами міністра, результати масових заходів вже цілком видно на статистиці в Дніпропетровській області й Дніпрі, де простежується різке зростання хворих.

"Проаналізували. У нас немає, в тому числі у місті Дніпро, спалахів у якомусь гуртожитку чи на підприємстві. Це загальна кількість людей, які захворіли у місті Дніпро. І по зверненнях ми бачимо, що в Дніпропетровській області і в місті Дніпро починається зростання кількості захворілих. Я думаю, що не дуже складно провести ланцюг – з точки зору святкування, проведення масових заходів, які відбувалися. І це ще раз говорить про те, що саме масові заходи є одним з основних чинників розповсюдження коронавірусної хвороби", - сказав Степанов.

У зв’язку з цим очільник МОЗ ще раз закликав мерів, не проводити масові заходи.

"Такі речі як святкування дня міста, або те свято, яке ми бачили в Запоріжжі... воно все буде призводити до зростання кількості хворих. Причому, до зростання досить миттєвого", - додав Степанов.

Новини за темою: Степанов обговорив з мерами міст ситуацію щодо карантину: Про що домовились

Нагадаємо, станом на ранок 24 вересня в Україні зафіксовано 188 106 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Зокрема, протягом останньої доби було підтверджено 3 372 нових випадків, 52 людини померли, 1 788 осіб подолали хворобу.

Loading...