Масове харчове отруєння у Запорізькій області: База відпочинку працювала незаконно

Раніше поліція відкрила кримінальне провадження щодо порушення санітарних норм

Фото з відкритих джерел

Діяльність бази відпочинку в Кирилівці Запорізької області незаконна, бо наразі заборонено оздоровлювати дітей. Про це йдеться на сайті Запорізької облдержадміністрації.

Заступник директора Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України Олександр Мащак заявив: "Цього року організація дитячого оздоровлення ще не дозволена. Проте деякі суб’єкти господарювання надають послуги з оздоровлення дітей".

За попередньою інформацією, відпочивальники отруїлися окрошкою, а ця страва готується без термічної обробки. Відповідно до санітарних вимог, таку їжу заборонено давати дітям, – додав чиновник.

За даними облдержадміністрації, в лікарню потрапило 13 людей, із яких 8 дітей і 5 дорослих. У них середня ступінь тяжкості кишкового отруєння. У Нацполіції вчора повідомляли про 14 постраждалих.

Перший заступник голови облдержадміністрації Іван Федоров заявив, що база відпочинку, де трапився інцидент, не мала дозвільних документів. Через це, за його словами, на всіх базах Азовського узбережжя проведуть позапланові перевірки.

Новини за темою: Заштовхали в авто і зникли: Під Запоріжжям роми викрали неповнолітню дівчину

Нагадаємо, 1 липня гості однієї з баз відпочинку потрапили в лікарню зі скаргами на харчове отруєння. Через наказ МОЗу медики перевіряють у пацієнтів з підвищеною температурою наявність коронавірусу.

У поліції повідомили про відкриття кримінального провадження за фактом масового харчового отруєння.

Раніше у МОЗ заявляли, що заклади дитячого оздоровлення відкриються не раніше 31 липня.Loading...