live

Маски з паперу і канцелярських гумок: ZIK зафіксував факти небезпечної "економії" на залізничниках

Паперові маски від коронавірусу Фото - скріншот

А "Укрзалізниця" лише добре рапортує, кажуть працівники

У Полтавській області працівників депо "Кременчук" "Укрзалізниця" забезпечила неякісними засобами індивідуального захисту від коронавірусу COVID-19 – масками, зробленими із паперових рушників та канцелярських гумок.

Заступник голови профспілки, машиніст електровоза депо "Кременчук" Максим Москалець під час включення в ефірі телеканалу ZIK продемонстрував засоби захисту, які видали залізничникам.

"Укрзалізниця" добре рапортує про те, що вона виділяє мільйони на забезпечення своїх працівників захисними засобами. Як бачите, у мене зараз у руках є та сама маска, яку я отримав 21 числа минулого місяця. Вона, дійсно, складається з канцелярських гумок і паперового рушника. Після того, як я отримав цю маску, я написав заяву на ім’я керівника підприємства про те, що я відмовляюся працювати в таких умовах, за такого забезпечення", – заявив заступник голови профспілки.

Новини за темою: МОЗ: В Україні тестуватимуть на коронавірус усі випадки пневмонії

Він додав, що інших засобів захисту – рукавичок, антисептиків – залізничникам не видали.

Максим Москалець продовжив, що за деякий час профспілка сама закупила засоби захисту для працівників. З його слів, за домовленістю з керівником депо, захисні маски почали шити на підприємстві. Вони вже набагато якісніші, мають два шари тканини. Про антисептик для працівників, як додав Максим Москалець, теж подбав керівник депо.

Нагадаємо, станом на 9:00 п'ятниці, 10 квітня, в Україні 2203 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 69 летальних, 61 пацієнт одужав.

Додамо, у світі станом на 10 квітня кількість хворих коронавірусом COVID-19 зросла до 1 601 018 осіб. Про це свідчать дані Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Гопкінса (США).

Loading...