Марсохід Perseverance спробує створити кисень на Марсі

Марсохід Perseverance Вікіпедія

Атмосфера Червоної планети складається на 95% з вуглецевого газу

Марсохід Perseverance Національного управління США з аеронавтики та дослідження космосу (NASA) після свого прибуття на Червону планету спробує перетворити вуглецевий газ на кисень. Про це повідомляє New Atlas.

Згідно з повідомленням, очікується, що марсохід "Наполегливість" прибуде на кратер Джезеро 18 лютого 2021 року. Після приземлення апарат спробує перетворити наявний на планеті вуглецевий газ на кисень.

Таким чином майбутні місії на Марс з екіпажем могли б використовувати велику кількість перетвореного кисню для створення палива, за допомогою якого можна було б запускати ракети з поверхні Марса.

Як зазначається, атмосфера Червоної планети складається на 95% з вуглецевого газу. В Perseverance встановлений насос, який закачуватиме цей газ. У самому марсоході при температурі у 800 градусів Цельсія вуглецевий газ буде перероблятися у кисень.

Новини за темою: Ілон Маск розкрив подробиці про житло для перших людей на Марсі

Нагадаємо, американське космічне агентство NASA опублікувало аудіофайл, який надіслав марсохід Perseverance, записавши його у космосі на шляху до Марса. В агентстві пояснили, що запис з мікрофона на борту марсохода — це вібрації механізмів ровера. Відповідне аудіо було записано з метою перевірки систем апарату.

"Наша система працює і готова спробувати записати звук приземлення на Марс", - йдеться в повідомленні.

Loading...