Марчевський: У вбивствах опозиціонерів винна влада

Артем Марчевський Фото з відкритих джерел

Керівник молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський прокоментував вбивство кандидата в депутати від партії "Опозиційна платформа — За життя" Павла Седляра. На думку Марчевського, відповідальність за напад на партійця лежить саме на українській владі, яка не реагує на напади.

"Підозрюваний затриманий, він вже дає свідчення, тому до правоохоронців у мене немає питань. У мене є питання лише до влади, яка контролює ось цих радикалів. Згадаймо напади в Харкові, розстріл активістів "Патріоти за життя", де був дійсно замах на вбивство. Там людей дійсно добивали, і вони досі перебувають у лікарнях. Все це вилилося в конкретне вбивство людини, нашого партійця. Я думаю, що зараз буде дана команда подавати це як якийсь побутовий конфлікт, але чи часто в конфліктах фігурує балаклава? Балаклава фігурує, коли цілеспрямовано йдуть з кимось розправлятися, вбивати, скоювати злочини. Поки влада не захоче зупинити цих націоналістів і радикалів — такі ситуації будуть виникати. Влада насправді контролює всіх цих злочинців і каже їм що робити. Кого бити, кого вбивати, кого лякати, а кого не чіпати. Це результат їхніх розпоряджень", — прокоментував Марчевський.

Нагадаємо, у Закарпатській області після побиття помер кандидат у депутати від партії "Опозиційна платформа — За життя" Павло Седляр.

Loading...