Марчевський про призначення 33-річного Банчука головою Аграрного фонду: Ми країна, яка вже точно наекспериментувалася

Богдан Банчук Фото з відкритих джерел

Син колишнього заступника генпрокурора Миколи Банчука - 33-річний Богдан Банчук призначений на посаду керівника Аграрного фонду України. Починав він свою кар'єру в МЗС, а після Майдану став заступником голови РДА на Буковині, після цього працював у структурах "Укроборонпрому", повідомляє NewsOne.

Сім'я Банчуків володіє п'ятьма будинками, великими апартаментами в Києві, більше ніж 10 ділянками землі, має 400 000 доларів готівкою, автомобілі преміумкласу, ювелірні вироби, гаражі, офіси.

"Українці очікували багато змін від нового президента, парламенту, дали багато голосів і велику довіру. Вони сподівалися на мир, зміну соціально-економічної політики, відновлення громадянських прав і нову кадрову політику. Але те, що ми бачимо, - змін немає, а, можливо, йде поглиблення тих речей, які робив попередній президент, в більш негативному напрямку. Ми бачимо і кадровий підхід такий же, як і у попередньої влади. Безсумнівно, це відіб'ється на ставленні українців до "зеленої команди", що ми і побачимо на майбутніх виборах", - зазначив політичний експерт Володимир Чемерис.

"Для мене таке призначення досить дивне. Я переконаний, що призначати потрібно професіоналів у тій чи іншій сфері. Якщо людина талановита, то вона може розібратися в будь-якій сфері. На це піде якийсь час. Але ми країна, яка точно вже наекспериментувалася. Ми вже поекспериментували з президентом. Багато хто вже готовий для себе відповісти - чи сподобався їм цей експеримент чи ні. Ми поекспериментували з різноманітними революціями. Ми точно не готові і не потягнемо ще більших експериментів. Тому призначення повинні відбуватися абсолютно виважено і професійно. Я сумніваюся, що це призначення саме таке", - підкреслив генеральний продюсер телеканалу "112 Україна" Артем Марчевський.

Loading...