Марчевський: На мітинги під канали не приходять безкоштовно, думаю, активістам платять за це гроші

Артем Марчевський Фото из открытых источников

Збирають людей на мітинги часто в закритих групах або чатах в соцмережах

Керівник Молодіжного Крила "Опозиційної платформи - За життя" Артем Марчевський переконаний, що на мітинги під телеканали активісти приходять не через ідеологічні переконання, а тому, що їм платять за це гроші.

Про це він повідомив в ефірі ток-шоу на телеканалі ZIK, коментуючи мітинги під телеканалами ZIK, NewsOne і "112 Україна".

"Я не можу оперувати фактами. Але я припускаю, що ці люди отримують за це гроші. У них є якась зарплата або відрядна форма оплати. Тому що, на жаль, ніхто безкоштовно цього не робить", - зазначив Марчевський. 

Так, в інтерв'ю під будівлею телеканалу ZIK деякі з активістів відзначали, що не дивляться телеканали і не цікавляться цією темою. А на мітинг прийшли, щоб "підтримати". 

"Ви вірите, що вони прийшли з якихось ідеологічних переконань? Я не вірю. Вони не можуть зв'язати двох слів. Вони не можуть навести факту будь-якого уявного порушення. Просто тому, що вони навіть не знають", - переконаний керівник Молодіжного Крила ОПЗЖ. 

Новини за темою: Лідер "Нацкорпусу" Андрій Білецький закликав нагородити радикалів, які розстріляли автобус "Патріотів - За життя" під Харковом

За його словами, в соцмережах існують групи і чати, в тому числі закриті, де організатори збирають людей на мітинги за певну суму. 

"Мені часто надсилають скріншоти, коли якийсь мітинг збирається. Я не кажу конкретно про сьогодні (мітинг під телеканалами ZIK, NewsОne, "112 Україна", - ред.), ми говоримо про це як явище. Але припускаю, що є якась більш закрита група і там, напевно, якісь інші розцінки", - додав він. 

Також Артем Марчевський підсумував, що коли люди йдуть на акції протесту за переконаннями, вони як мінімум розбираються в темі.

"Ми сьогодні побачили, показали і довели, що ці люди не розуміють, навіщо вони там, що вони хочуть і взагалі куди вони прийшли", - зазначив Марчевський. 

Новини за темою: Для українців головне – безпека, але влада боїться радикалів, – Журавський

Нагадаємо, вчора ввечері, 21 вересня, представники "Нацкорпусу" влаштували мітинги під будівлями телеканалів ZIK, NewsOne та "112 Україна". Спочатку активісти виступали за закриття цих телеканалів, після чого вони запалили фаєри під одним з них.

У зв'язку із цим правоохоронці посилили заходи безпеки. Зокрема, до телеканалу ZIK було направлено автобус з правоохоронцями, нацгвардійцями, а також авто із поліцейськими.

Loading...