Мін'юст проситиме ЦВК змінити бюлетні через наплив "однофамільців"

Міністр юстиції України Денис Малюська Фото з відкритих джерел

Законних підстав для відмови заявникам немає, тому Мін’юст має намір вийти із законодавчою ініціативою

Міністерство юстиції запропонує змінити форму бюлетенів у зв’язку з тим, що кандидати нерідко змінюють свої імена та прізвища, стаючи однофамільцями лідерів виборчих перегонів. Про це у своєму Facebook повідомив міністр юстиції Денис Малюська.

За словами міністра, законних підстав для відмови заявникам немає, тому Мін’юст має намір вийти з законодавчою ініціативою.

"Вибори виявили чимало охочих змінити свої імена та прізвища на ті, які носять лідери виборчих перегонів. Юридичних підстав для відмови заявникам немає. І хоча відповідна зміна буде відображена в офіційній передвиборній автобіографії кандидата, це особливо не робить таку маніпулятивну передвиборну технологію менш ефективною. Запропонуємо парламенту внести зміни до Виборчого кодексу, щоб відображати нещодавню зміну ПІБ безпосередньо у бюлетені, аби виборців не вводили в оману", - написав він.

Новини за темою: На цих виборах буде все: і підкуп, і гроші, і маніпуляція, - Журавський

Раніше повідомлялося, що співробітники Служби безпеки України викрили та затримали одного із кандидатів у мери Світловодська Кіровоградської області за порушення виборчого законодавства напередодні виборів до місцевих рад.

Loading...