Маємо поважати закон, а не намагатися його обійти: Зеленський привітав українців з Днем Конституції

Президент України Володимир Зеленський Фото з відкритих джерел

Глава держави закликав українців бути громадянами щодня

Президент Володимир Зеленський привітав громадян з Днем Конституції, який щорічно відзначають в Україні 28 червня. Відеопривітання глави держави опублікували в Telegram-каналі Офісу президента. 

Так, Володимир Зеленський підкреслив, що Україна – суверенна, незалежна, демократична та соціальна, правова держава. Окрім цього, вын зазначив, що країна славиться своєю красою та різнобарв'ям. 

"Україна - неймовірна, красива і чарівна. І зовсім не обов'язково, щоб це було записано в Конституції. Достатньо, щоб це було викарбувано в нашому серці. І коли кожен з нас нарешті зрозуміє, що найкраща країна саме та, де ми народилися, тоді кожен із нас, усіма своїми справами та словами буде її берегти", – зазначив президент.

Також Зеленський наголосив, що українці повинні навчитись поважати права одне одного та дослухатися до закону.

"Маємо розуміти, що коло твоїх прав не може посягати на права іншої людини. Поважати закон, а не змагатися у кмітливості, як можна його обійти. Давайте пам’ятати про це кожного разу, коли заходимо в метро без маски, вмикаємо вночі музику, підпалюємо траву, рубаємо власний ліс, чи їдемо перевантаженою фурою", – додав глава держави. 

У підсумку президент додав, що громадянське суспільство починається з поваги до Конституції, а країна –  з поваги до прав кожного.

"Сьогодні, не лише в День Конституції, а й у День молоді, ми повинні пообіцяти собі, що передамо наступному поколінню нову країну. Країну не агресії та ненависті, а взаємної поваги, свободи та рівності. Давайте бути громадянами кожного дня, а не лише 28 червня", – підсумував гарант.

Нагадаємо, сьогодні, 28 червня, Україна відзначає 24-у річницю ухвалення найголовнішого закону держави – Конституції. 

Loading...