Майбутнє Коломойського під загрозою: В офіс компанії одіозного олігарха в США нагрянуло ФБР

Фото з відкритих джерел

ФБР провело обшук в офісі ріелторської компанії Optima, яка знаходиться у сфері впливу одіозного олігарха з Дніпра Ігоря Коломойського. До слова, саме цю компанію і підозрюють у причетності до відмивання виведених грошей з "Приватбанку", передає кореспондент "Наше Місто".

Як повідомляє американське видання Cleveland.com, агенти ФБР вже обшукали офіс в одному бізнес-центрі One Cleveland Center. За інформацією журналістів, обшуки плануються ще в одному офісі Optima, розташованому в Маямі. Адвокат олігарха-втікача Майкл Салліван ситуацію поки не коментує.

Фото з відкритих джерел

Про ситуацію з обшуками на своїй сторінці в Facebook вже висловився відомий український журналіст Юрій Бутусов. За його словами, правоохоронні органи США вперше проводять настільки масштабні слідчі дії в офісі олігарха, а це може означати тільки одне — Вашингтон не збирається дивитися крізь пальці на продовження кампанії Коломойського з повернення "Приватбанку". Американська влада натякає, що Ігор Валерійович — небажана персона.

"Такого ще не було навіть у розпал протистояння по Привату в 2016-му. Це не просто проблеми для комплаєнса Коломойського - це прямий удар, демонстрація, що Коломойський - небажана персона. Тепер проблеми можуть початися і в інших структур, які пов'язані з Коломойським і з його структурами. Очевидно, цей крок є публічним і політичним, щоб дати сигнал президенту Володимиру Зеленському, опорою якого і діловим партнером Коломойський є досі", - написав Бутусов.

Фото з відкритих джерел

Нагадаємо, компанія Optima була однією з найбільших власників комерційної нерухомості і контролювала 2,8 млн квадратних футів території в центрі Клівленда. За останні кілька років компанія одіозного олігарха Ігоря Коломойського розпродала більшу частину своєї нерухомості.

Фото з відкритих джерел

У травні 2019 року державний "ПриватБанк" подав позов до канцелярського суду штату Делавер. У ньому стверджувалося, що Optima брала пряму участь у відмиванні виведених грошей з банку. Загальна сума відмитих грошей за 10 років — 470 мільйонів доларів. У квітні 2019 року видання The Daily Beast повідомило, що ФБР почало розслідування проти Ігоря Коломойського. Олігарху висунули звинувачення в низці фінансових злочинів.

Loading...