Львів’янка Наталка Сняданко потрапила до довгого списку номінантів літературної премії Angelus

Крім неї у лонг-листі премії опинилися Сергій Жадан і Таня Малярчук

Наталка Сняданко ВолиньPost

Троє українських письменників потрапили до довгого списку номінантів на польську літературну відзнаку Angelus. Про це йдеться на сайті премії.

Повідомляється, що до 14 книжок, номінованих на премію, включили роботи Наталки Сняданко ("Фрау Мюллер не збирається платити більше"), Сергія Жадана ("Інтернат") і Тані Малярчук ("Забуття"). Польських книг у списку всього п’ять.

Лауреата оголосить Вроцлавський дім культури 17 жовтня 2020 року. Семеро кращих авторів отримають винагороду в розмірі 5 тис. польських злотих (близько 34 тис. гривень), а лауреат – 150 тис. злотих (понад 1 млн гривень).

Премія Angelus – це щорічна міжнародна винагорода за найкращу прозову книгу, опубліковану польською мовою попереднього року. Переможцем може стати письменник чи письменниця з 21 країни Східної та Центральної Європи.

Переможцями в різні роки ставали троє українців: Юрій Андрухович ("Дванадцять обручів", 2006), Оксана Забужко ("Музей покинутих секретів", 2013) та Сергій Жадан ("Месопотамія", 2015).

Новини за темою: В Україні сьогодні проводять ЗНО з української мови та літератури

Раніше повідомлялося, що брат Дональда Трампа намагається заблокувати випуск книги про президента США. Авторкою книги є племінниця глави Білого дому.

Loading...