Лукашенка можуть позбавити звання почесного доктора одного з найпрестижніших університетів України

Олександр Лукашенко Фото з відкритих джерел

Таке рішення можуть ухвалити вже у вересні

У вересні Вчена рада Київського національного університету імені Тараса Шевченка може скасувати звання почесного доктора КНУ президенту Білорусі Олександру Лукашенку. Про це розповів проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Бугров, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Таке питання буде розглядати Вчена рада, яка і привласнює такі почесні звання", - сказав Бугров і уточнив, що Вчена рада збирається під час навчального року, і, скоріш за все, розгляне це питання у вересні.

Новини за темою: У Білорусі вперше офіційно назвали імена затриманих на протестах громадян

"Я як член вченої ради "за" позбавлення Лукашенка звання почесного доктора КНУ", - зазначив проректор і додав, що таке рішення має перспективу бути прийнятим.

Раніше ініціативна група випускників та студентів КНУ ім. Т. Шевченка звернулася до ректора і членів Вченої ради університету з такою пропозицією.

Відомо, шо диплом почесного доктора КНУ Олександру Лукашенку вручив 5 листопада 2009 року нинішній ректор університету Леонід Губерський. 

Новини за темою: Біля посольства Білорусі в Києві люди перекрили вулицю, спалахнула сутичка з поліцією

Нагадаємо, у середу, 12 серпня, президент Білорусі Олександр Лукашенко під час наради щодо ситуації в країні окреслив основні завдання для влади та назвав причини протестів - люди з кримінальним минулим сьогодні безробітні.  

Loading...