Луганський губернатор не хоче відкривати пункт пропуску "Станиця Луганська"

Сергій Гайдай Луганська ОДА

КВПП відкриється не раніше 22 червня

Відкриття КПВВ "Станиця Луганська" варто чекати не раніше 22 червня через складну ситуацію з коронавірусом на непідконтрольній Києву території Донбасу. Про це заявив голова Луганської обласної державної адміністрації Сергій Гайдай, передає пресслужба ЛОДА.

Згідно з повідомленням, сьогодні, 2 червня, губернатор Луганської області зустрівся із заступником представника Управління Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців Ноель Калхуном. В рамках цієї зустрічі обговорювалося питання відкриття пункту пропуску "Станиця Луганська".

На думку Гайдая, відкривати КПВВ поки що рано у зв'язку з великою кількістю заражених коронавірусом на непідконтрольної території області.

"Єдиним винятком є 350 дітей з непідконтрольної території, які будуть здавати у нас ЗНО. Дітям буде зроблений аналіз і температурний скринінг", - підкреслив голова ОДА.

Новини за темою: У лікарні окупованого Луганська виявили спалах коронавірусу

Нагадаємо, з 16 березня за наказом Командувача об'єднаних сил на контрольних пунктах в'їзду-виїзду з тимчасово окупованими частинами Луганської та Донецької областей заборонено перетин КПВВ в обох напрямках.

Loading...