Локдаун в Україні точно буде, поки триває дискусія про конкретні терміни, - Данілов

Олексій Данілов УНІАН

Цілком можливо, що це буде в грудні або після Нового року

Секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов підтвердив, що локдаун в країні буде, але точної дати поки нема. Про це він заявив в ефірі каналу "Україна 24".

"Впровадження локдауну обговорюється вже не в перший раз. Локдаун, який ми ввели в минулий раз, дав свої результати. Ми змогли підготуватися до процесів, які нас чекали по ковіду. Все буде залежати від того, яку ми будемо мати інформацію для аналізу найближчими днями", - сказав секретар РНБО.

Також він зауважив, що поки триває обговорення термінів запровадження обмеження, але все залежить від людей та їхнього дотримання рекомендацій.

Новини за темою: Міністр розповів, навіщо Україні локдаун на три тижні

"Локдаун в Україні точно буде. Зараз одне питання - коли, в грудні або з 2 січня. Йде дискусія з фахівцями з цього питання. Вчора у Володимира Зеленського пройшла велика нарада, яка тривала досить довго. Те, що локдаун буде - 100%. Але я хочу підкреслити, що це залежить від нашого населення і від того, як ми будемо ставитися один до одного і дотримуватися рекомендацій", - уточнив Данілов. 

На його думку, влада на місцях повинна активніше займатися ситуацією із поширенням коронавірусу на їхніх територіях.  

Новини за темою: "Різдво скасувати не можна": Львів виступив проти локдауну на свята

"Є регіони, де сьогодні ситуація непроста - Київ, Дніпро, Одеса та інші, а є території, де сповільнено поширення епідемії. Сьогодні у нас вже обрані нові органи самоврядування, в РНБО йде моніторинг того, що відбувається в місцевих радах, і ми дуже здивовані, чим вони займаються. Вони роблять все що завгодно, крім з'ясування ситуації, що відбувається з коронавірусом на їх територіях. Всі мери, депутати місцевих рад повинні бути залучені до цього процесу, - це наше спільне завдання", - підсумував посадовець.

Новини за темою: "Інтелектуальний локдаун": Арахамія розповів, що він передбачатиме

Нагадаємо, раніше міністр інфраструктури України Владислав Криклій заявив, що під час консультацій щодо запровадження локдауну питання обмеження транспорту не обговорювалося.

Loading...