Люди пригнічені, бо їх не дуже добре приймають в Україні, – голова Харківської ОДА про евакуйованих з Уханя

Літак, на якому перебувають евакуйовані із Уханя, українці

МВС України

"На місці цих людей міг би бути кожен із нас"

Громадяни, евакуйовані з китайського міста Ухань, які нині прибули до України, перебувають у пригніченому стані через те, що їх приймають "не дуже добре".

Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, повідомив голова Харківської ОДА Олексій Кучер.

Голова Харківської ОДА підтвердив, що евакуйованих з Китаю українців з Харківської області повезли до Полтавської, тобто регіон був просто транзитним. Через термінал аеропорту у Харкові вони не проходили, додав він. Зараз на борту літака працюють медики. Усі – від водіїв до тих, хто супроводжує прибулих, – захищені найсучаснішими захисними костюмами.

Голова Харківської ОДА також прокоментував акції протесту у Полтавській області. Він зауважив, що реальним проявом патріотизму є те, як співвітчизники ставляться до своїх громадян.

"На місці цих людей міг би бути кожен із нас", – зазначив Олексій Кучер.

Голова ОДА також повідомив про психологічний стан евакуйованих українців: "Звісно, що люди пригнічені. У першу чергу, вони отримують інформацію про те, як їх тут приймають, а приймають не дуже добре. Це бентежить зараз всіх".

Олексій Кучер звернув увагу на те, як ставляться до хворих з коронавірусом в інших країнах, а що відбувається зараз в Україні, та наголосив, що не можна допускати такого ставлення до наших громадян.

Він додав, що таких масових протестів, як у Полтавській області, у Харківській не було.

Новини за темою: Інфекціоністи з Києва та Полтави спостерігатимуть за евакуйованими з Китаю українцями у медцентрі "Нові Санжари"

Як повідомляли, 20 лютого зранку у Борисполі помітили людей у захисних костюмах. Згодом стало відомо, що о 9.40 літак з евакуйованими українцями з Уханя прибув до "Борисполя".

Опісля з’явилася інформація, що літак з евакуйованими українцями приземлився на дозаправку у Борисполі, далі він полетить у Харків. Відомо, що борт уже приземлився у Харкові.

Додамо, під Полтавою протестувальники заблокували в'їзд до села та запалили шини через повернення українців з Китаю. У МВС закликали жителів Полтавщини не порушувати закон під час акцій, пов'язаних з прибуттям українців з Уханя.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков запевнив, що усі на борту літака, який прибув з Уханя, здорові, лише трохи втомилися. Міністр МВС звернувся до громадян з проханням не впадати у паніку через евакуацію українців з Уханя.

Loading...