live

Люди не вірять державі, – експерт про протести через евакуацію українців з Уханя

Фото з відкритих джерел

Володимир Кацман закликав не засуджувати протестувальників

Поспішати засуджувати українців, які протестують проти розміщення евакуйованих з китайського Уханя співвітчизників, не слід, оскільки у такий спосіб люди висловлюють недовіру до держави.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

Експерт під час обговорення теми щодо евакуації українців з Китаю, де стався спалах небезпечного коронавірусу, звернув увагу на те, що за час незалежності у нашій державі не подбали про те, щоб збудувати належно обладнаний санітарний літак. На його думку, у таких випадках, як із евакуацією з епіцентру спалаху коронавірусу, слід відправляти саме спеціальний медичний борт. Володимир Кацман зазначив, що такий літак є у кожної держави, яка себе поважає, адже трапляються різні форс-мажорні ситуації.

Новини за темою: Блокпости, палаючі шини та пікети у чотирьох регіонах: Як українці чекали "своїх" з Уханя

А ось поспішати засуджувати тих людей, які виходять на акції протесту, каже Володимир Кацман, не слід, адже у такий спосіб вони висловлюють недовіру до держави.

"Вони не вірять державі, яка багато разів їх обманювала, яка багато разів упускала можливості погасити епідемії", – зазначив експерт та нагадав, що в Україні бушують епідемії грипу, кору, туберкульозу. Володимир Кацман звернув увагу на те, що лише за останній тиждень в Україні від грипу померло 10 осіб, проте ніхто з посадовців Міністерства охорони здоров’я не пішов у відставку, ніхто не виступив перед українцями і не пояснив, чому ці люди померли.

Як повідомляли, 20 лютого зранку у Борисполі помітили людей у захисних костюмах. Згодом стало відомо, що о 9:40 літак з евакуйованими українцями з Уханя прибув до "Борисполя".

Опісля з’явилася інформація, що літак з евакуйованими українцями приземлився на дозаправку у Борисполі, далі він полетить у Харків. Відомо, що борт уже приземлився у Харкові.

Додамо, під Полтавою протестувальники заблокували в'їзд до села та запалили шини через повернення українців з Китаю. У МВС закликали жителів Полтавщини не порушувати закон під час акцій, пов'язаних з прибуттям українців з Уханя.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков запевнив, що усі на облавку літака, який прибув з Уханя, здорові, лише трохи втомилися. Міністр МВС звернувся до громадян із проханням не впадати у паніку через евакуацію українців з Уханя.

Loading...