Люди не погодяться сидіти вдома, бо збідніли і мають іти на роботу, – Буряченко про карантин

Олексій Буряченко, політичний експерт. Фото ukrinform.ua

Понад те, є велика проблема з бізнесом, констатував експерт

Українці більше не погодяться сидіти на жорсткому карантині через загрозу поширення коронавірусу COVID-19, бо збідніли і змушені ходити на роботу.

Про це в ефірі ток-шоу "13" на телеканалі ZIK заявив кандидат політичних наук, політичний експерт Олексій Буряченко.

Олексій Буряченко переконаний, що у разі посилення карантинних обмежень ніхто не буде їх дотримуватися, навіть навпаки – українці шукатимуть спосіб обійти їх у різний спосіб.

Новини за темою: "Кольоровий" карантин: Як працює зонування країни та що заборонили залежно від епідситуації

"Люди не підуть на жорсткий карантин. Вони будуть неформально їздити у маршрутках, буде відбуватися сполучення не через залізничний транспорт, а через автомобілі. Тобто люди не захотять сидіти вдома. Їм потрібно працювати. Люди, дійсно, збідніли. Понад те, з бізнесом велика проблема – третина малих же не відкриється", – сказав гість студії.

Нагадаємо, напередодні в Україні встановили чотири рівні епідеміологічної небезпеки поширення коронавірусної хвороби COVID-19 – "червоний", "помаранчевий", "жовтий", "зелений". Кожен з цих рівнів характеризується певними карантинними обмеженнями.

Детальніше про те, які регіони потрапили до кольорових зон, можна дізнатися за посиланням

У Міністерстві охорони здоров’я України пояснили, як громадянам потрапити з "зеленої" до "червоної" зони. Перетин межі можливий лише на власному автомобілі.

Додамо, у Луцьку відмовилися посилювати карантин, хоч місто і потрапило до "червоної зони".

Loading...