live

Люди, які перебувають в обсервації у Нових Санжарах, здорові, - МОЗ

У людей також не виявили жодних симптомів ГРВІ

Головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко

Фото з відкритих джерел

Заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що аналізи українців та іноземних громадян, які перебувають в зоні обсервації у Нових Санжарах Полтавської області, показують, що у них немає коронавірусу. Про це повідомляє Урядовий портал.

Згідно з повідомленням, у людей в обсервації не спостерігаються симптоми ГРВІ, також дослідження взятих у громадян зразків підтвердили, що вони здорові. 

"Всі, хто перебуває в обсервації, як показали дослідження, здорові. Жодних симптомів гострих респіраторних захворювань виявлено досі не було. Вже в цей четвер, 5 березня, спливає термін обсервації і всі вони повернуться додому", - зазначив Ляшко.

Нагадаємо, в Україні офіційно зареєстрували перший випадок захворювання коронавірусною інфекцією у чоловіка, який 26 лютого повернувся з Італії. 

Також головний санітарний лікар Віктор Ляшко закликає українців, які не мають гострого респіраторного вірусного захворювання, не купувати медичні маски, бо це може призвести до дефіциту на рівні країни.

Окрім цього, в Україні планують змінити правила виклику швидкої допомоги та лікаря, якщо у людини висока температура та підозра на коронавірус, то карета швидкої допомоги повинна буде приїжджати на такі виклики.

 

Loading...