live

Людей не виганятимуть із храмів за порушення карантину, - Нацполіція

Ігор Клименко. Фото kmu.gov.ua

До церкви можуть заходити дві людини — якщо храм великий, і одна людина – якщо церква маленька

Голова Національної поліції України Ігор Клименко сподівається, що святкування Великодня в умовах карантину відбудеться без скупчення людей та інцидентів. Про це він сказав у інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".

"І поліція, і МВС зважають на те, що Великодні служби мають відбутися. Ми розуміємо, що закрити храми ми не можемо і не маємо права. Тому досягли домовленості: однозначно церкви працюють, богослужіння проводять, на богослужінні перебуває не більше ніж 10 осіб. Ми в жодному разі не будемо заходити в храм і тим більше когось звідти виганяти", - зазначив Клименко.

Він нагадав, що у храмах без маски дозволяється бути лише священникові, оскільки цього вимагає традиція та ритуал. Водночас після служби до церкви можуть заходити дві людини — якщо храм великий, і одна людина – якщо церква маленька.

Нагадаємо, Міністерство внутрішніх справ та релігійні конфесії визначили формат проведення Великодня в умовах карантину.

Храми будуть відчинені, проте у них не пускатимуть більше 10 осіб. До того ж звідти богослужіння транслюватиметься онлайн. Також обов’язковою умовою є носіння захисних масок чи респіраторів усіма присутніми, крім священнослужителя.

 

Loading...