Людей кинули напризволяще, – Войціцька про боротьбу з COVID-19 в Україні

Вікторія Войціцька Скріншот із відео

Для когось дуже пріоритетно було ремонтувати дороги, зауважила політикиня

У протидії пандемії коронавірусу COVID-19 в Україні втрачена величезна кількість не тільки часу, а ще й ресурсів, а українців кинули напризволяще.

Про це в ефірі ток-шоу "13" на телеканалі ZIK заявила народна депутатка України VIII скликання Вікторія Войціцька.

Гостя ток-шоу нагадала, що в Україні жертвами коронавірусу стали понад 10 тисяч осіб.

"Дуже прикро, що була втрачена величезна кількість не тільки часу, а ще й ресурсів. Це питання пріоритетності. Для когось дуже пріоритетно було, напевно, побудувати або відремонтувати дороги, по яких потім будуть їздити катафалки. А для інших країн, які усвідомили, що треба було, дійсно, вводити карантин, це у нас також було зроблено, підготувати систему, у тому числі і медичну, щоб вона могла впоратися із цими викликами", – сказала Вікторія Войціцька.

Новини за темою: Зеленський підписав закон щодо штрафів за перебування у громадських місцях без маски

Гостя студії продовжила: "Люди фактично кинуті напризволяще, бо коли звертаються до своїх сімейних лікарів, коли починають себе почувати погано, відчувають, що вони занедужали, то їм лікарі фактично дистанційно ставлять діагноз, не відправляючи навіть на ПЛР-тести. Тобто якщо ми говоримо з вами про реальну статистику, вона не відповідає дійсності. Коментарі від лікарів такі: ми можемо вас записати через 7-10 днів, але поки ви будете чекати на тест, потім іще результат ви будете чекати тривалий час, то ви втратите всі можливості для того, щоб хоча би підтримати свій організм".

Нагадаємо, станом на ранок 19 листопада в Україні 583 510 осіб захворіли на коронавірус COVID-19, за минулу добу було зареєстровано 13 357 нових випадків хвороби. Напередодні захворіли 539 дітей та 673 медпрацівники. До медзакладів госпіталізували 1 531 особу, змогли одужати 7 400 осіб.

Нещодавно міністр охорони здоров'я України Максим Степанов пояснив алгоритм дії для пацієнтів, які захворіли на коронавірус, однак не мають підписаної декларації із сімейним лікарем

Loading...