Літак з евакуйованими українцями приземлився на дозаправку у Борисполі, далі він полетить у Харків, - МВС

Евакуація з КНР РБК-Україна

Медперсонал супроводу стверджує, що на борту всі здорові

Український пасажирський літак компанії SkyUp спецрейсу "PQ 7302" із евакуйованими з КНР громадянами здійснив посадку в міжнародному аеропорту "Бориспіль" для дозаправки, далі він вирушить у міжнародний аеропорт Харкова. Про це повідомляє пресслужба МВС.

"Там (у аеропорті "Бориспіль", - ред.) він дозаправиться пальним і вилетить у Міжнародний аеропорт міста Харків. За доповідями екіпажу та медперсоналу супроводу, всі на борту літака здорові та можуть продовжувати політ", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на борту повітряного судна авіакомпанії SkyUp перебувають 45 громадян України і 27 іноземців, а також екіпаж і лікарі супроводу.

"Неодноразові суворі санітарно-епідеміологічні перевірки стану їхнього здоров'я, проведені китайською владою під час посадки на борт у КНР, під час проміжної посадки в м. Алма-Ати у Казахстані, а також контроль їхнього стану на борту літака під час польоту фаховими лікарями МОЗ України підтвердили, що всі евакуйовані не мають жодних симптомів хвороби і є здоровими. Після прибуття усіма особами на борту буде пройдено належний прикордонний контроль із дотриманням всіх норм і правил санітарно-епідеміологічної безпеки у спеціальній відокремленій зоні летовища", - зазначили у відомстві.

Раніше повідомлялося, що українці з Уханя будуть доставлені на Харківщину. Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявляв, що контролює цей процес особисто.

Нагадаємо, станом на ранок, 20 лютого, у Китаї зафіксовано 74,5 тисяч інфікованих людей, у той же час вилікуватися змогли понад 16 тисяч.

Loading...