Лікарів потрібно буде вакцинувати кожні 3 місяці, оскільки імунітет до COVID-19 буде зникати, – Пушкарьова

Телеканал ZIK

Вакцина не гарантує, що людство зможе забути про коронавірус

Імунітет до SARS-CoV-2 існує всього 2-3 місяці, тому вакцинація лікарів та персоналу, який має вірусне навантаження, повинна відбуватися кожні 3 місяці.

Про це в ефірі ток-шоу "13" на телеканалі ZIK заявила уповноважений президента з питань волонтерської діяльності Наталія Пушкарьова.

Пушкарьова зауважила, що вакцина не врятує світ від коронавірусу, і твердження про те, що коли з'явиться вакцина, люди зможуть забути про COVID-19 назавжди, є хибним.    

Зі слів Пушкарьової, це пояснюється тим, що імунітет до COVID-19 в організмі людини наявний лише 3 місяці.   

"Дійсно, в світі розробляється 7 різних типів вакцин. І ми хочемо знати, що нам введуть. Але що таке зараз вакцинація? Це наукова розробка. Тому що зараз у світі кажуть, що імунітет до SARS-CoV-2 існує всього 2-3 місяці", – зазначила Наталія Пушкарьова.    

Новини за темою: Росія готова поставляти в Україну вакцину проти COVID-19, - підсумок переговорів Путіна з Медведчуком

Відтак, додала вона, вакцинація лікарів та персоналу, який має так звану вірусну нагрузку, повинна бути в першу чергу.

"І вакцинувати їх потрібно через кожні 3 місяці, бо у них імунітет буде пропадати. Але доступність вакцини повинна бути", – наголосила Наталія Пушкарьова.

Новини за темою: Українці закликали владу забути про політичні амбіції заради покупки вакцини та порятунку мільйонів життів

Нагадаємо, раніше академік, перший президент АЕН України, доктор економічних наук, кандидат медичних наук Анатолій Пешко заявив, що російська вакцина проти COVID-19 може допомогти для лікування не тільки коронавірусу, але й для лікування інших вірусів грипу, а також може виробляти протипухлинний імунітет.

Також повідомляли, що станом на жовтень російська вакцина від коронавірусної інфекції COVID-19 перебувала на четвертому етапі тестування.

 

Loading...