live

Лікарям одеської швидкої вказали про "неприпустимість" публікацій в соцмережах інформації про роботу

Українські лікарні

Фото з відкритих джерел

Одеські медики виклали в соцмережі скрін телефонограми за підписом виконувача обов'язків генерального директора одеського обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Владислава Терлецького.

В документі йдеться про "неприпустимість публікації в соціальних мережах будь-якої інформації про діяльність співробітників центру в умовах надзвичайної ситуації, особливо фото - і відеоматеріалів".

Одеським медикам заборонили россказывать про умови роботи в соцмережах Думская

Цілком очевидно, що ця заборона незаконна. Журналісти місцевого видання "Думська" звернулася до самого Терлецького з проханням прокоментувати дивне розпорядження.

Т.в.о. гендиректора заявив, що нікому нічого не забороняв: мовляв, у тексті немає слова "забороняю".

"Можуть порушувати на здоров'я!" — сказав медик.

Він пояснив, що його дуже засмутило поведінка співробітників центру, які, отримавши засоби індивідуального захисту, почали робити в них селфи і публікувати їх на "Фейсбуці".

"Карантин — не карнавал. І до того ж у нас ніколи ніхто не отримував армійський респіратор хімзахисту типу "Пелюстка" (це репліка з приводу конфлікта між волонтерами і чиновниками, — Ред.). Цей респіратор отримували водії КП "Автобаза санітарного транспорту". У нас продовжують працювати 1600 чоловік на "швидких", створено 22 опорних бригади. Ми відзначаємо зараз багато обманів диспетчерів. Наприклад, вимагають приїхати на серйозні симптоми, а коли прибуває бригада — там всього лише тиск 150/90. Або навпаки — п'ять днів температура, сухий кашель, важко дихати, а виклик на ниркову кольку. А при цьому на всьому узбережжі на вихідних був аншлаг — нікого карантин не хвилював. Ніякої відповідальності і совісті у багатьох наших співгромадян просто немає", — нарікає Владислав Терлецький.

При цьому в. о. директора "ООЦЭМП та МК" подякував волонтерам за виконану роботу та допомогу і передав окреме спасибі "Корпорації монстрів" Катерини Ножевнікової, а журналістів попросив перевіряти інформацію.

Loading...