Лікарі розповіли про стан курсанта, який вижив у авіакатастрофі на Харківщині

Курсант, який вижив у Чугуєві, почуває себе вже краще Армія Інформ

В'ячеслав Золочевський почувається добре та вже спілкується з лікарями й рідними

Лікарі заявили, що стан здоров'я курсанта В'ячеслава Золочевського, який єдиний вижив у авіакатастрофі під Харковом, наразі оцінюється як середньої тяжкості. Про це повідомляє "АрміяІнформ" з посиланням на старшого ординатора травматологічного відділення Військово-медичного клінічного центру Північного регіону підполковника медичної служби Юрія Клапчука.

"Стан здоров'я курсанта В'ячеслава Золочевського, який єдиний вижив у авіатрощі 25 вересня, наразі оцінюється як середньої тяжкості, з позитивною динамікою, ближче до задовільного. Хлопець почувається добре, спілкується з лікарями й рідними, найближчим часом його зможуть навідати друзі з університету", - поінформував військовий медик.

Новини за темою: Опубліковано список загиблих в авіакатастрофі Ан-26 під Харковом

Нагадаємо, в п'ятницю, 25 вересня, близько 20:45 поблизу міста Чугуїв у Харківській області трапилася авіакатастрофа – впав військовий літак АН-26, на борту якого перебували курсанти Харківського національного університету Повітряних сил. 

Вранці у суботу в лікарні помер курсант, який потрапив у дуже важкому стані до медзакладу після падіння військового літака. Вчора, 26 вересня, стало відомо, що рятувальники знайшли тіла всіх загиблих у катастрофі: загалом загинуло 26 людей.

Loading...