Лікар Комаровський розповів, що робити хворим на COVID-19 у разі призначення антибіотиків

Українці цьогоріч можуть придбати ліки за електронною програмою в понад 8 тисячах аптек

Фото з відкритих джерел

Комаровський переконаний, що 70% випадків призначення антибіотиків – неправильні

Коронавірусна хвороба COVID-19 викликана вірусом і не потребує лікування антибіотиками, проте деякі лікарі все ж їх призначають. Про це розповів лікар-педіатр Євген Комаровський у своєму відеоблозі.

За словами Комаровського, людина, якій призначили антибіотики, має вирішувати самостійно, чи приймати їх. "Якщо ви хочете, щоб я за вас вирішував, то це говорить, що ви нічого не знаєте і не готові брати за себе відповідальність", – сказав лікар.

Водночас Комаровський зазначає, що в разі сумнівів необхідно шукати іншого лікаря або вчитися самостійно. "Дуже мало станів, коли антибіотик потрібно призначити терміново, коли кожна хвилина дорога. Але в більшості ситуацій можна поспостерігати і зробити правильне рішення", – висловився він.

Також лікар додав, що ані ніхто не може взяти на себе відповідальність за хворого, який вагається приймати антибіотики, але мінімум 70% їхніх призначень – неправильні . "Якщо вас ця ситуація влаштовує, мовчки ковтайте все, що вам призначили. Якщо лікар вам призначив антибіотики і ви сумніваєтеся, ніхто за вас не вирішить", – розповів Комаровський.

Новини за темою: Доктор Комаровський розповів, коли Україну чекає різке зростання хворих на коронавірус

Нагадаємо, нещодавно лікар-педіатр Євген Комаровський назвав найнебезпечніші місця для зараження коронавірусом. Він розповів, що ідеальне середовище для поширення коронавірусної інфекції – будь-який замкнутий простір, у якому багато людей і мало повітря.

Loading...