Лесик: Справу щодо розстрілу автобуса "Патріотів - За життя" влада хоче спустити на гальмах

Андрій Лесик Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Чинна влада робить все, щоб справа про напад на автобус "Патріотів – За життя" зійшла нанівець. Про це заявив голова Харківського осередку партії "Опозиційна платформа – За життя" Андрій Лесик в ефірі телеканалу NEWSONE.

"Йде робота з боку влади, чиниться тиск на суд. По суті кажучи, вони хочуть руками суддів прийняти рішення, яке було б їм вигідним, щоб випустити більшість затриманих. Це говорить про те, щоб спустити на гальмах всю цю справу, потім перекваліфікувати і по факту, дай бог, щоб хоч хтось отримав реальні терміни", - зазначив Лесик.

"Але тут питання ще не менш важливе, що зловили тільки 15 осіб, а всім іншим претензії так і не були пред'явлені ще. Тобто вони продовжують бігати на волі і ховатися", - підкреслив він.

"Зараз це справа честі для правоохоронців - довести провадження до кінця. Але якщо такі розмови йдуть, що чиниться тиск з центру на суд і прокурорів, щоб ті самі змінювали клопотання про обрання запобіжного заходу, то це означає, що центральний апарат зацікавлений, щоб нападники з "Нацкорпусу" були на волі. Якщо там це відбувається, то шанс на правову державу ми будемо втрачати з кожним днем", - додав Лесик.

Лесик також повідомив, що один з постраждалих активістів, якому перерізали малогомілковий нерв, досі проходить реабілітацію і не може ходити.