Лерос: Офіс президента Зеленського - це центр корупції в країні

Народний депутат від "Слуги народу" Гео Лерос Фото з відкритих джерел

Народний депутат від "Слуги народу" прокоментував рішення Шевченківського суду Києва, який відхилив вимогу СБУ про арешт майна та корпоративних прав телеканалу "112 Україна".

"Я б пішов трохи далі і говорив не тільки про захоплення тих чи інших каналів, а говорив про те, що йде повна узурпація влади на сьогоднішній день, і це ляже так чи інакше на плечі українців. І те, що зараз, якими діями, які кроки робить Офіс президента, узурпуючи окремі гілки влади, узурпуючи правоохоронну систему, узурпуючи всі інші системи - це призведе до краху абсолютно держави України", – сказав він.

Парламентарій також упевнений, що Офіс президента – це центр корупції в Україні.

"Тому я б говорив більше про цю проблему, яка куди важливіша на сьогоднішній день, тому що все інше вже йде ланцюжок, причинно-наслідковий зв'язок цієї, головної проблеми. Зараз головна проблема у нас в країні - це Офіс президента. Я вважаю, це центр корупції в державі", - підкреслив Лерос.

Раніше сьогодні Шевченківський райсуд Києва 6 серпня відмовив СБУ і прокуратурі в арешті майна і корпоративних прав телеканалу "112 Україна".

Канал вважає таку вимогу влади спробою рейдерського захоплення з боку СБУ за завданням президента Зеленського.

Справа велася СБУ з літа минулого року і зараз, напередодні місцевих виборів, спецслужба спробувала її активізувати. Однак суд вважає аргументи СБУ і прокуратури недостатніми і відхилив клопотання про арешт, вказує видання.

 
Loading...