Кива - Зеленському: Чиї "слуги" продали наші землю і банківську систему Заходу під час війни?

Народний депутат Ілля Кива "Опозиційна платформа - За життя"

Народний депутат України Ілля Кива закликав президента Володимира Зеленського відповісти на лист голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народного депутата Віктора Медведчука.

Звернення опозиційного політика Киви було розміщено на сторінці в Facebook. Наводимо його текст дослівно:

Шановний Володимире Олександровичу!

Більше року тому Ви стали надією для більшості українців на краще життя. Більше року, як Ви взяли на себе відповідальність за державу, яку пожирала зсередини ракова пухлина корупції, безкарності, мародерства, бізнесу на війні. Голосуючи за Вас - вони голосували за майбутнє! За Мир!

Сьогодні, я хочу запитати: чи наблизилися ми хоч на крок до цього майбутнього?? До порядку в країні? До закінчення війни? Адже поки що я бачу лише затягування процесу відновлення миру через це українці платять своєю кров'ю, своїми життями.

Чи відповів за свої злочини хоч один з тих, хто попередні 6 років заробляв на бідності і горі людей?

І чиї "Слуги" продали наші землі і банківську систему Заходу? Під час війни!? Парламент бездумних статистів, який Ви привели до влади - вони взяли хоч один соціальний закон?

Коли Україна перестане бути маріонеткою Заходу?

Я приєднуюся до адресованого Вам листа Віктора Володимировича, з однієї простої причини - у нас немає права на помилку! Це вже не серіал. Це - життя і долі мільйонів людей, які не переписати з другого дублю.

Як повідомлялося, "Опозиційна платформа - За життя" наполягає, щоб президент Володимир Зеленський публічно відреагував на лист, який йому написав Віктор Медведчук.

Нагадаємо, у листі Зеленському Медведчук закликав главу держави прийняти реальність, в якій він існує.

"Президент повинен прийняти реальність, в якій він існує, ‒ ту Україну, про яку Ви дізналися, бути може, навіть більше, ніж хотіли, її проблеми і труднощі, бажання й очікування. Але це неминуче доведеться зробити, якщо Ви хочете будувати Україну, а не робити вигляд, що будуєте її, покращувати життя людей, а не "проводити реформи".

Якщо Ви хочете зробити Україну успішною країною, то Вам варто почати з себе. А бути успішним для Президента не означає йти шляхом концентрації своєї влади, як це робили і Ющенко, і Янукович, і Порошенко", - підкреслив у листі Медведчук.