Кива допоможе пенсіонерці, якій Брагар порадив продати собаку для оплати комунальних послуг

Народний депутат Ілля Кива "Опозиційна платформа - За життя"

Нардеп запланував відвідати пенсіонерку з гостинцями

Народний депутат від партії "Опозиційна платформа – За життя" Ілля Кива допоможе пенсіонерці, якій представник "Слуги народу" Євген Брагар порекомендував продати собаку, щоб оплатити комунальні послуги. Про це Кива повідомив у Facebook.

"Про придурка Брагара навіть говорити огидно. Як може прийти в голову запропонувати комусь продати собаку, свого вірного і відданого друга, який вірить і довіряє вам повністю - в голові навіть не вкладається! Але я вирішив, що злитися на таких ідіотів марно. Краще - допомогти тому, кому це необхідно. Зв'язався з Любов'ю Павлівною і збираюся в гості з гостинцями", – зазначив депутат.

Також Кива зауважив, що, звичайно, допомога одній пенсіонерці не змінить ситуації в країні, "але зробить її трохи щасливішою".

"Так, допомога одній пенсіонерці не змінить ситуації в країні, але зробить її трохи щасливішою. І якщо кожен з нас хоча б раз допоможе комусь, хто цього потребує - світ стане трохи кращим", - пояснив політик. 

Крім цього, депутат закликав кожного допомагати самотнім пенсіонерам, які того потребують.

"Закликаю всіх, хто живе поруч з самотніми бабусями і дідусями - не відвертайтеся, а простягніть їм руку, донесіть пакети, купіть хліба або чаю. І не забувайте телефонувати батькам. Їм іноді так не вистачає нашої участі й уваги!" – додав Ілля Кива.
 
Нагадаємо, сьогодні, 1 лютого, народний депутат від партії "Слуга народу" Євген Брагар у прямому ефірі заявив, що, якщо у пенсіонерки є собака, то вона може продати її, щоб оплатити рахунки за комуналку.
 
Після чого народний обранець вибачився за своє висловлювання "продайте собаку - оплатіть комуналку" та додав, що він ще не навчився давати відповіді на такі "чутливі питання".
 
Раніше стало відомо, що цей самий "слуга народу" подав заяву до поліції на волонтерів, які виступили проти показу російського серіалу в пасажирському автобусі.


Loading...