Китайські вчені створили найточніший в світі переносний годинник

Pixabay

Похибка у годинника становить менше секунди за 2,4 млрд років

Китайські вчені створили переносний оптичний годинник, похибка у якому становить менше секунди за 2,4 млрд років. Про це повідомили в Академії науково-технологічних інновацій в області точних вимірювань, яка входить до складу Академії наук Китаю, передає "Сіньхуа".

Згідно з повідомленням, у групи дослідників пішло 10 років на розробку переносних оптичних стандартів частоти на одиночних іонах кальцію.

Оптичний стандарт частоти - це обладнання, призначене для надточного вимірювання часу. Згідно з підсумками порівняльного аналізу, проведеного на двох таких стандартах, розробка забезпечує точність передачі сигналу в 0,05 мікросекунди.

Раніше такого рівня досягали лише оптичні стандарти частоти на одиночних іонах іттербія, розроблені Федеральним фізико-технічним інститутом з Німеччини.

Новини за темою: Вчені встановили стрілки Годинника Судного дня

Раніше повідомлялося, що киснева терапія всередині гіпербаричної барокамери дозволяє зупинити та навіть звернути два основні процеси, пов'язані зі старінням. Про це заявила група дослідників з Ізраїлю. У чому суть нового методу і які його перспективи? Читайте в статті "Таємниця довголіття розкрита: Вчені знайшли спосіб, як уповільнити процес старіння".

Loading...