live

Китайські медики дали поради українським колегам, як лікувати від коронавірусу і не заразитись самим, – Кличко про телеміст

Мер Києва Віталій Кличко пресслужба КМДА

Китайські лікарі підкреслили, що готові й надалі надавати будь-яку корисну інформацію для України

Китайські медики розповіли своїм українським колегам, що середній курс лікування COVID-19 триває приблизно 20 днів з моменту виявлення перших симптомів. Про це під час пресбрифінгу щодо ситуації в Києві в умовах запроваджених протиепідемічних заходів та обмежень, який транслював телеканал ZIK, заявив міський голова Києва Віталій Кличко.

"Учора наші медики взяли участь у телемості з лікарями провінції Хубей та міста Ухань. Саме там був епіцентр епідемії у Китаї. Сьогодні там вдалося вийти на мінімальний показник зараження серед населення. І головне, що може зупинити розповсюдження цієї хвороби – дотримання суворих обмежень, коли всі люди залишаються у домівках. Тільки ввівши ці заходи, китайська влада змогла зупинити поширення інфекції. 

Також говорили про те, як лікувати пацієнтів. Китайські медики розповіли, що середній курс лікування триває приблизно 20 днів з моменту виявлення перших симптомів. Дуже складна ситуація була із самого початку, коли люди нехтували рекомендаціями і не зверталися вчасно до лікарів, і тільки через це була така висока смертність", - розповів Кличко.

Мер зазначив, що китайські лікарі надали інструкції українським медикам, як під час лікування хворих самим не заразитися. 

Разом з тим китайські лікарі підкреслили, що готові й надалі надавати будь-яку корисну інформацію для України.

Новини за темою: У МОЗ повідомили про дефіцит вірусологів в Україні

Нагадаємо, напередодні президент Володимир Зеленський зустрівся з новопризначеним Послом КНР в Україні Фан Сянжуном та попросив китайський уряд надати Україні додаткову допомогу для боротьби з коронавірусом COVID-19.

Loading...