Новини » Суспільство Читать эту новость на русском

Китай пропонує присвоювати людям QR-коди з даними про COVID-19

Фото з відкритих джерел

У самому Китаї така система вже діє

Голова КНР Сі Цзінпін під час саміту G20 запропонував використовувати QR-коди для створення єдиного міжнародного механізму сертифікатів стану здоров'я громадян. Про це повідомляє Xinhua.

"Китай запропонував глобальний механізм взаємного визнання сертифікатів здоров'я на основі результатів тестів на нуклеїнові кислоти у формі міжнародно визнаних QR-кодів. Ми сподіваємося, що до цього механізму приєднається більше країн", - сказав він.

За інформацією видання BBC, суть механізму проста: дані про аналізи людини на COVID-19 зашифровуються в QR-код, який зберігається в смартфоні. За допомогою спеціального додатка інформацію зчитати можна відразу з телефону пред'явника.

Таку систему "кодів здоров'я" в Китаї почали використовувати з початку пандемії, і Цзінпін під час саміту G20 запропонував світовим лідерам наслідувати приклад КНР і зробити таку систему глобальною, щоб полегшити роботу глобальних подорожей, виробничих ланцюжків і постачання продукції.

Новини за темою: Нелюдські умови: Епідеміолог назвав, де найбільша загроза інфікуватися COVID-19

Раніше повідомлялося, що за останню добу в Україні зафіксовано 10 945 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них, 491 дитина та 447 медпрацівників), побороти хворобу змогли 4143 пацієнти, а жертвами хвороби стали 124 особи.

Loading...