Кишкова паличка на пляжах Одеси і нафтопродукти у морі, – Плачкова назвала причини проблем з екологією

Народна депутатка від "Опозиційної платформи - За життя" Тетяна Плачкова

Фото з відкритих джерел

Серед них – затонулий танкер та відсутність контролю за пляжами, які здають в оренду

Море уже не вперше "цвіте", тож спільно з екологами в Одесі шукають відповідь на питання, чому так відбувається.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявила народна депутатка України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Тетяна Плачкова.

Народна депутатка зауважила, що море уже не вперше "зеленіє", тож спільно з екологами в Одесі шукають відповідь на питання, чому так відбувається. Тетяна Плачкова, коментуючи інформацію про виявлену кишкову паличку на одеських пляжах, наголосила, що таке відбувається теж не вперше. З її слів, з того часу, коли зникла СЕС, було багато втрачено у питанні контролю та нагляду за якістю води.

Народна депутатка нагадала, що біля берегів Одеси досі знаходиться танкер "Делфі". Затонуле судно, каже вона, є постійним джерелом забруднення води нафтопродуктами.

"На сьогодні з 88 пляжів міста 66 – це приватні пляжі. У минулому році мер міста Труханов говорив про те, що місто не отримує грошей від оренди пляжів. Цього року вони збільшили здачу в оренду пляжів, в приватну оренду, і тепер ми розуміємо, що власники, на жаль, не завжди займаються правильною експлуатацією пляжів, і це дуже велика проблема. І найбільша проблема в тому, що в бюджет міста за оренду 90% пляжів потрапляє 15 млн грн", – наголосила Тетяна Плачкова та додала, що пляжі перебувають у жахливому стані і ніхто за цим не стежить.

Новини за темою: Під Одесою туристи потрапили в потужну піщану бурю. Фото

На її думку, слід оголосити мораторій про здачу в оренду пляжів, принаймні, до того часу, поки буде проведений відповідний аудит.

Як повідомляли, на всіх міських пляжах Одеси від "Аркадії" і до 16-ї станції Великого Фонтану виявили кишкову паличку.

Раніше в Центрі громадського здоров'я дали рекомендації щодо того, як захистити себе і своїх близьких від гострих кишкових інфекцій.

Loading...